/ / Vasaros septinis "Rostokas": apžvalgos ir darbo principas

Vasaros septikas "Rostokas": apžvalgos ir darbo principas

Problema atsikratyti atliekų kaime- vienas iš sunkiausiai jį išspręsti. Daugeliui patogiai daugeliu atvejų sunku pereiti prie amžinos problemos, kaip atsikratyti netinkamo vandens ir maisto atliekų, taip pat žmonių gyvenimo produktų. Nepriklausomi energetiniai septikai šalies namuose yra vienas iš geriausių sprendimų, nes jie yra ekologiški, ekonomiški, nereikia dažnų priežiūros ir nereikia elektrinio ryšio. Daugeliui nepageidaujamo elektros energijos prijungimo poreikis yra pagrindinis veiksnys pasirinkus kanalizacijos rūšį už miesto ribų, todėl jie pasirenka septiką "Rostokas". Atsiliepimai apie jį atrodo labiausiai teigiami ir entuziastingi. Kas tai yra, pasireiškęs paprasta, septinė neįprasta. Kodėl daugelis šalies gyvenimo gerbėjų pasirenka savo kanalizacijos sistemoms? Leiskite mums išsamiau apsvarstyti plastikinių septinių talpyklų konstrukcines savybes ir technines galimybes.

septinio gemalo

Didžiausias plastikinių gaminių gamintojas

Vienas iš populiariausių šiandien -septinis rezervuaras "Rostokas", kurį gamina bendrovė GC "EcoProm", kuri yra viena didžiausių polietileno gaminių gaminančių įmonių. Tuo pačiu metu siūlomų prekių kaina yra daug mažesnė už užsienio analogus, o jų kokybė atitinka jas. Vietos produkcija ir pagrindinė buveinė yra Sankt Peterburge, o atstovybės ir prekybos tinklas yra visoje Rusijos teritorijoje. Todėl, norint rasti tinkamą septikų pardavėją, taip pat garantinio aptarnavimo dirbtuvę bet kokių problemų atveju, net atokiausioje mūsų šalies kampelyje nereikia daug pastangų. Septinė "Rostock" serija U yra vienas populiariausių šalies namų ūkio produktų.

Plastikinių septinių talpyklų techninės charakteristikos

Septinis "Rostokas" - tai aplinkai nekenksmingasUždaromos septikas. Jis yra pagamintas iš aukštos atsparus smūgiams polietileno cheminių medžiagų. Požeminės plastikinė tara, pagal specifikacijoms, gali būti naudojamas atstatymui ir gryninimo nuotekas, ir vandens ir dyzelinio kuro, kurį patvirtino pagal atitikimo sertifikato. Tokiu atveju gamintojo garantija gaminamų produktų yra 12 mėnesių, kad būtų laikomasi su įrengimo ir eksploatavimo taisyklių, kurios bus aptariami toliau atveju.

Dėl plastiko septinio bako sandarumassiūlių nebuvimas ir jos kūgio formos pašalina ASCENT talpos galimybę net tada, kai veikiami agresyvios požeminio vandens. Plastikinis korpusas yra patvarus ir patikimas, o jei jos montavimas atliekamas kokybiškai, jis truks daugelį metų. Plastikiniai nėra rūdžių, yra atsparus agresyvių medžiagų (tarp kurių yra, pavyzdžiui, skalbimo miltelių, nes daugelis žmonių bijo, kad jį naudoti per septikas, kuri yra neteisinga), o sustiprina kūno plastiko sepsinis su sutvirtinimus, apsaugant ją nuo galimų įtempimų , saugus operacijos šiltas ir šaltuoju metų laiku. Temperatūros diapazonas naudoti - iš -30⁰S C iki + 60⁰

Septinių talpyklų dydžiai

septinis daigumas

Septinė "Rostock" priemiesčio serija U yra trijų dydžių:

U1250U2000U3000
MINIŠVENTĖCOTTAGE
Apimtis (L)125020003000
Aukštis (mm)184019952000
Ilgis (mm)170022202360
Plotis (mm)112013051440
Gerklės skersmuo (mm)5605602560
Produktyvumas (l / dienai)2504001000

Septinių veiksmų principas

Dviejų kamerų septikai dirba šiais būdaisprincipas. Nuotekų vamzdžiai iš namo, nuotekos patenka į pirmąją septiko kamerą, esančią po žeme. Priimančioji kamera kaupia ir mechaniškai nusodina gaunamas atliekas, tuo tarpu jame yra specialus sugėriklis, užtikrinantis, kad atliekos nebus maišomos. Šiam tikslui skirtos pirmosios kameros skyriuje kaupiasi nuosėdos, o susidariusios dujos išleidžiamos per kanalizacijos sistemos ventiliaciją. Antrasis - filtravimo kamera. Tinklelio ir sorbcijos filtrai valo įeinančias atliekas dviem etapais, galiausiai pašalina užteršimą. Iš šios kameros išvalytas vanduo patenka per vamzdžius tolimesniam valymui. Po tokio apdorojimo gautas vanduo atitinka sanitarinių normų reikalavimus.

septinio asbesto sodo apžvalgos

Tokiu atveju, jei septikas "Rostokas" namepapildyti specialiu filtru po apdorojimo (drenažo šulinys), tada valymo kokybė bus apie 95%. Jei toks filtras nebus naudojamas, nuotekos bus išvalytos 80%.

Reikalavimai septinio rezervuaro įrengimui

Pagal garantijos reikalavimusgamintojas, taip pat laikytis SNiP normų, septikas turėtų būti įrengtas 30 metrų nuo geriamojo šulinio ir 5 metrų nuo kelio ir medžių. Taip pat būtina atsižvelgti į tai, kad septiko valymo valymui būtina prieiga kanalizacijos mašinai. Toks požiūris turėtų būti kuo patogesnis komandos darbui, kad būtų išvengta problemų valant kanalizaciją. Paprastai kanalizacijos mašinose yra ilga žarna 15-50 metrų ilgio atliekoms siurbti. Septintojo rezervuaro "Rostokas" montavimą ir montavimą turėtų atlikti profesionalūs specialistai, atsižvelgdami į atstumą iki vandens telkinių ir gyvenamųjų patalpų. Tuo pačiu metu galite naudotis gamintojų komandų paslaugomis ir susisiekti su įmonėmis, siūlančiomis tokias paslaugas. Bus galioti septinio rezervuaro garantija.

Montavimo ir montavimo procesas

Pirmiausia turite pasirinkti vietą už jąmontavimas. Be to, duobė iškasta septikas ir vamzdynų tranšėjos, stebint reikiamą šališkumo - .. 2 cm 1 M N duobės turi būti iškasti tokiu būdu, kad būtų atsižvelgta į dėl fotoaparato korpusas patalynės sluoksniu apie 0,3 m poreikį, kamera turi būti ne mažesnis sluoksnis žemės užšalimas. Vamzdynams atsižvelgiama į jų klojimo gylį - apie 1-1,5 metrus. Duobės dugno užpilkite žvyras su smėlio ir betono mišinio lygintuvu, kuris perneša kamera septikas.

septinio rezervuaro namelis

Negalima ignoruoti šių sąlygų, nes jeinet esant septinio rezervuaro įrengimui, požeminis vanduo jus neramu, jie gali pasirodyti bet kuriuo metu, ir jūs turėsite sunkų laiką. Norėdami sepsinis kamera buvo saugiai ir tvirtai į duobę pagal patalynės būtina periodiškai užpildyti ir užtaisyti vandens Spygliuota sluoksnius. Be to, nustatyti ir kanalizacijos vamzdžiai ir prijungtas prie septinio rezervuaro, po to, kai kurioje visos tuštumos supilamoms su smėlio arba smėlio-cemento mišinio. Septintojo rezervuaro "Rostokas" montavimas atliekamas užpildant montavimo vietą su įprastos žemės sluoksniu, kad paslėptumėte visus atliktus darbus ir žolę bei žiedus.

surinkimo septinio bako gemalas

Filtrai arba drenažo įrengimas geraiPapildomas vandens valymas padidina valymo kokybę iki 95%. Biofiltrai yra brangesni ir reikalauja periodiškai pakeisti. Nusausinkite gerai daroma, kai iš konkrečių žiedų, kurie alsuoja smėlio ir žvyro ar keramzitbetonio, ir nereikalauja paslaugą, nuolat dirba ir be jokių trikdžių.

Jei septikas "Sprout" diegimo specialistai, kurių visas taisykles ir reglamentus jo įrengimo ateityje atlikti turėsite galvoti apie tai ne daugiau kaip kartą per metus už savo patvirtinimą.

Septintojo rezervuaro "Rostokas" priežiūra

Lengviausias ir greitesnis būdas išvalyti septikąSukauptos kietos atliekos yra išmatų siurblys. Šis metodas yra geras, jei svetainėje yra elektros energijos. Jei mes užsiimti septiko valymo sau nenorite, tada kaip reikia reikės skambinti valymo įgula, kuri greitai ir tiksliai atlikti siurblinės, plauti ir dezinfekuoti Jūsų septikas. Septinta "Rostoko" dacha, parinkta pagal jūsų poreikius ir aukščiau pateiktą lentelę, turi būti išvaloma nuo nuosėdų dumblo maždaug kartą per metus.

septinis rezervuaras

Vasaros septinio rezervuaro kasyklos

Pagrindinis šio septiko trūkumas yra jo kainair abejoja dėl sistemos patikimumo prieš priimdama sprendimą pirkti. Planuojant pirkti septikų "Rostoko" sodą, kurių apžvalgos dažniausiai yra teigiamos, nepamirškite, kad diegimą ir montavimą turėtų atlikti specialistai. Tik tokiu atveju gausite gamintojo garantiją ir atsikratysite abejonių ir galimų problemų ateityje. Kaina, kurią sumokėsite už septiką ir montavimo komandą, jūsų ilgalaikio ramybės metu atstatysite šimtą kartų, jei norite naudoti kanalizacijos sistemą savo namuose ir patogiai dirbti su sistema bet kuriuo metų laiku. Be to, kai kurie septinių rezervuarų savininkai mano, kad jų kasdienio valymo poreikis nėra labai patogu. Bet galbūt visi šie yra plastiko septinio rezervuaro trūkumai.

septiniai Rostokas atsiliepimai

Vasaros septynių perspektyva

Privalumai yra patikimumas, paprastumasoperacija, valymas ir praktiškumo efektyvumo, taip pat jų santykinai mažas dydis. Žinoma, assenizatorskaya paslaugos Jums reikės kasmet, tačiau jų gana nebrangiai (kaip jie, priklausomai nuo regiono yra brangesni ir mažiau, bet vidutiniškai, ši paslauga kainuoja nuo 500 iki 1500 rublių už kubinį metrą ir yra laikoma pagrįsta kūrinio sudėtingumo reikalinga, atstumas septikai ir kitų veiksnių, kuriuos reikia nurodyti užsakymo metu brigados). Tačiau tai palyginti nedidelės išlaidos, palyginti su gautu patogumu. Perkant septikas "atauga", jums nuspręsti, nuotekų problemą savo šalyje svetainėje kartą ir visiems laikams.

Skaityti daugiau: